Vēsture

Babītes pirmsskolas izglītības iestādei apritējuši 50 gadi!

Tikai pēdējos 10 gadus Babītes pirmsskolas izglītības iestādei ir iespēja strādāt un uzņemt vairāk bērnu piebūvētās moduļu ēkas dēļ, bet pirms paplašināšanās šī ir bijusi ļoti maza, bet omulīga izglītības iestāde ar plašu dārzu. Iedzīvotāju skaits ir audzis, arī bērnu kļūst arvien vairāk, tāpēc pirmsskolas iestāde ir pielāgojusies šīm pozitīvajām tendencēm, paplašinot telpas un turpinot arī iestādes agrāk aizsāktās tradīcijas. Jāatzīmē, ka veselus 40 gadus šī iestāde ir darbojusies Annas Laicānes vadībā. Milzums rūpju, mātišķā attieksme, vienkārši nesavtīga mīlestība tika veltīta bērnudārzam. Vēlāk, gandrīz septiņus gadus bērnudārzu vadīja Elita Sproga (Āboliņa), kura ļoti rūpējās par kolektīvu, par bērnu labsajūtu un interesantu, radošu ikdienu. Inita Pūķe – tagadējā Babītes mūzikas skolas direktore arī ir dāvājusi savu sirdi un mūzikas skolotājas talantu šai iestādei un tās audzēkņiem. 

Bet Silvija Mitenberga – auklīte un skolotāju palīgs, kura darba gaitas mūsu iestādē uzsāka 1981. gadā, ir audzinājusi un aprūpējusi vairākas paaudzes un šodien turpina rūpēties arī par savu bijušo audzēkņu bērniem.

    28.augustā bērnudārzā viesojās pirmā vadītāja Anna Laicāne ar saviem bijušajiem kolēģiem – kādreizējiem Babītes bērnudārza pedagogiem un darbiniekiem, lai pakavētos atmiņās un paskatītos uz iestādes tagadējo veidolu, kas kopš 2017.gada vasaras ir vadītājas Ingrīdas Dzelzkalējas gādīgajās rokās. 

Babītes novada pašvaldības Babītes pirmsskolas izglītības iestāde  dibināta 1992.gada 2.septembrī ar Latvijas Republikas Rīgas rajona Babītes pagasta TDP lēmumu „Par Jūrmalas MRS bērnudārza pieņemšanu”.

2015.gadā iestāde tika paplašināta, uzstādot moduļu tipa ēku divām bērnu grupām.

 

Babītes piI

Mācāmies, pētām, izzinām, sportojam, muzicējam, svinam svētkus un dodamies ekskursijās

Sazinieties ar mums jau šodien